O firmie

Firma SIGMA to dobrze rozwijająca się firma, która powstała z inicjatywy doświadczonych, działających od wielu lat w branży budowlanej osób.

Głównym profilem działalności firmy są prace budowlane związane z robotami ziemnymi, pracami brukarskimi, robotami drogowymi oraz kanalizacyjnymi na zlecenie osób prywatnych i firm. Świadczymy usługi związane z kompleksowym zagospodarowaniem terenu. Oferujemy usługi brukarskie, zajmujemy się układaniem kostki brukowej przy domach jednorodzinnych, w ogrodach a także na powierzchniach przemysłowych czy parkingach. Nasza firma świadczy kompleksowe usługi związane z robotami ziemnymi. Zajmujemy się makro i mikro niwelacją terenu. Wykonujemy wykopy wąsko oraz szeroko przestrzenne wraz z wywozem urobku. Nasza firma posiada szerokie doświadczenie w wykonywaniu sieci wodno-kanalizacyjnych.

Staramy się zawsze wyjść naprzeciw wymaganiom naszych klientów przez realizację projektów w określonym stylu, realizując nawet najśmielsze oczekiwania. Do każdego projektu podchodzimy profesjonalnie, z pasją i indywidualnie, nadając mu niepowtarzalny charakter i dbając o wysoką jakość.

Chcesz wiedzieć więcej o naszych usługach?

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami

43-300 Bielsko-Biała
ul. Skośna 9/12

tel. Łukasz Zątek: 512-544-542
tel. Paweł Robak: 510-149-569

e-mail: sigmabb@op.pl